Căutăm o persoană pentru care partea de client service nu este un mister, ci dimpotrivă un teritoriu bine explorat, și care să aibă abilități bune de digital. Dacă știe și ce este Internet of Things, de exemplu, și e pasionat/ă de tehnologie, atunci e perfect.

Responsabilități

  • Este persoana de legătura dintre client si agenție, gestionează relația cu clientul
  • Supervizează și coordonează activitatea colegilor din echipa internă a agenției
  • Se documentează cu privire la business-ul clientului și a produselor/serviciilor oferite
  • Propune proactiv și reactiv soluții de comunicare & marketing pentru client
  • Creează, planifică și gestionează activitatea digitală a contului

Candidatul ideal

  • Experiență de minim patru ani în client service și/sau digital, într-o agenție sau la client
  • Interes pentru zona de tehnologie / IT&C
  • Atitudine proactivă, asertivă, non-conflictuală, team-player

Dacă consideri că te potrivești, asteptăm CV-ul tău până pe 14 mai 2021 la office@rogalski.ro